Naši partneři

Uvědomujeme si, že podpora sportovních aktivit dětí, ale zároveň i cílená pomoc druhým je důležitá. Proto jsme velmi rádi, že máme možnost spojit skupinu Merkur s níže uvedenými partnery a projekty.
 

 

HC Sparta Praha

->Spolupráce s HC Sparta Praha

Merkur, jako zdravotní pojišťovna, má velký zájem o prevenci a propagaci sportu. Pojišťovna Merkur Versicherung AG se proto rozhodla zahájit spolupráci s extraligovým hokejovým klubem HC Sparta Praha. Smlouva byla slavnostně podepsána 22.5.2018 na tiskové konferenci v centru Prahy. „Stejně jako HC Sparta Praha, jeden z nejlepších hokejových klubů s bohatou historií, se Merkur řadí k předním pojišťovnám ve svém oboru. Oceňujeme klubovou věrnost, práci s mládeží a podporu sportovních aktivit. Jsme velmi rádi, že se můžeme stát hrdým partnerem HC Sparta Praha," pochvaluje si Gerald Kogler, generální ředitel Merkur Versicherung AG. Více info: https://www.hcsparta.cz/index.asp

Podmínky losování "VIP vstupenky"

HC Sparta Praha
 

Nadační Fond TopHelp

Společnost Merkur Lifestyle s.r.o., člen mezinárodní pojišťovací skupiny Merkur, se v roce 2017 stala jedním z podporovatelů Nadačního fondu TopHelp. Hlavním cílem fondu je umožnit klientům žít co nejdéle ve svém přirozeném domácím prostředí. Založení Nadačního fondu přirozeně vyplynulo z hlavní činnosti skupiny TopHelp, což jsou komplexní služby v domácím prostředí - konkrétně domácí zdravotní péče a sociální služba osobní asistence.
Více info: https://nadacnifond.tophelpplus.cz/

Nadační Fond TopHelp
 

Deutsche Schule Prag

Společnost Merkur Lifestyle s.r.o, člen mezinárodní skupiny Merkur, se opět stala partnerem Německé školy pro školní rok 2018/2019. Podpora zahrnuje nejen finanční plnění, ale rovněž participaci na akcích školy s cílem motivovat děti k pohybu i ve svém volném čase. V loňském roce se Merkur Lifestyle zúčastnil první společné akce v areálu školy, a sice oblíbeného Oktoberfestu. Děti si mohly vyzkoušet test rychlosti, rovnováhy a náš originální smoothie bike. 
Více info: http://www.dsp-praha.org/

Deutsche Schule Prag