Merkur
Příměstský sportovní kemp

16.07. - 20.07.2018
DSP

Merkur sportovní příměstský kemp byl plný zážitků.

Třetí červencový týden uspořádala společnost Merkur Lifestyle ve spolupráci se zkušenými a profesionálními trenéry ze Sportjoy 1. ročník sportovního příměstského kempu „Objev svůj talent“, kde si malí sportovci mohli vyzkoušet své sportovní dovednosti a najít tak vášeň pro celý život.

Kemp probíhal v top sportovních prostorách naší partnerské Německé školy v Praze. V průběhu měly děti možnost vyzkoušet si více než 20 druhů tradičních i méně známých sportů a objevit v sobě tak případný dosud nepoznaný talent či nadání. Jeden den byl vyhrazen také na výlet mimo sportovní areál do oblíbeného parku Ladronka. Zde čekalo připravené stanoviště s lukostřelbou, kurty na beach volejbal, stanoviště s minigolfem a ve stínu stromů také netradiční balancování na laně nebo-li slackline. Kromě praktických dovedností, získaly děti také potřebné informace. Každý den jsme si vyšetřili chvilku na malou přednášku o zdravé výživě a pravidelném pitném režimu.

Využití techniky

Na příměstský kemp nás přijeli podpořit rovněž kolegové z Rakouska, kteří si pro děti připravili koordinační testy rychlosti a rovnováhy za pomoci přístrojů té nejvyšší kvality. Rychlost jsme měřili na speciální podložce Talent Diagnostic System, která monitoruje maximální počet kontaktů nohou s podložkou v průběhu určitého časového intervalu. Následné vyhodnocení stanoví rychlost svalů na nohou. Druhý test zaměřený na rovnováhu a koordinaci těla se provádí na speciálním disku MFT Challenge Disc. Výsledkem je doporučení konkrétních cviků na zlepšení rovnováhy.

"Vyšlapej" si svůj drink

Největší radost a zároveň osvěžení v parném létě malým sportovcům přineslo naše speciální kolo „Smoothie Bike“, na kterém si děti mohly vyšlapat vlastní zdravý smoothie nápoj složený z melounů, hroznového vína, banánů a zeleného špenátu. V závěru kempu na všechny děti čekalo mnoho dárků v podobě sportovního batohu Merkur, multifunkčních triček, oblíbených spinnerů a pitných lahví.

Fakta

 • Pestrý program s ohledem na věk a pohybové schopnosti dětí
 • Až 25 různých sportů a volnočasových aktivit
 • Profi trenéři, zkušení instruktoři a dozor
 • Víceúčelové top sportoviště Německé školy v Praze
 • Celodenní strava (oběd, 2x svačina) a pitný režim

Pomáháme

Jelikož si uvědomujeme, že ne každý má možnost vyrůstat v harmonické rodině, poskytli jsme několik míst v našem sportovním kempu také dětem z FOD Klokánek. Věříme, že jsme malé sportovce potěšili novými zážitky a zpestřili jim tak alespoň na chvíli jejich nelehké životní období. Tímto si dovolujeme apelovat také na Vás – nebojte se pomáhat těm, kteří to potřebují.

 
 • Místo konání

  Víceúčelové top sportoviště Německé školy v Praze Jinonicích. www.dsp-praha.org/cz/

 • Ubytování

  bez ubytování

 • Termín

  16. 07. – 20. 07. 2018

 

Fotogalerie

 
 • Cena kempu

  3.490 Kč/dítě
  Sleva pro sourozence: 190 Kč/dítě Speciální cena: 2.990 Kč/dítě*

  *pro stálé a nové klienty Merkur Versicherung AG

 • Bonus

  • multifunkční tričko, láhev na vodu, batoh a úrazové pojištění Merkur po dobu kempu

Příměstský sportovní kemp
kemp