Natur - und Aktivresort Reiterhof
Achenkirch

Jedinečná poloha hotelu s panoramatickým výhledem na cca 30 000 m2 zeleně je perfektní pro všechny milovníky klidu a přírody. Díky přátelské atmosféře svých zaměstnanců, velkolepé wellness nabídce a individuální péči o hosty se z pobytu stane nezapomenutelný zážitek. 3 000 m2 welness zóna s vnitřními a venkovními bazény, zážitková „vitální vesnička“ a saunový svět, různé vodní atrakce a rituály, atraktivní relaxační prostory, jedinečná zahrada s koupacím jezírkem, vynikající hotelová kuchyně. Zdravý trénink na hosty čeká ve fitness studiu, při lekcích vodní gymnastiky, na hodinách jógy nebo během nordic walking. Útulné pokoje s klidnou polohou, vynikající regionální kuchyně a slunné terasy s nádherným výhledem do nedotčené přírody. Relaxační zážitek hostů umocňuje pohled na jezero Achensee se smaragdově zelenou hladinou a horská oblast Karwendel.

 

Cílová skupina: Hosté hledající klid a odpočinek, věnující se svému zdraví, sportovní nadšenci

Stravování: Rozšířená polopenze

Aktivity: Golf, turistika, lyžování, cyklistika, jízda na horských kolech, běh a chůze

 

Vlastní zařízení Merkur Lifestyle Spa umístěné přímo v hotelu Natur- und Aktivresort Reiterhof Vám nabízí rozsáhlé zdravotní a preventivní programy doplněné o konzultace s lékařem či fyzioterapeutické výkony.

 

6215 Achenkirch 380,

Rakousko

Tel.: +43 5246 200 94 370

E-mail: achenkirch@merkur-lifestyle.at

www.merkur.cz/reiterhof-achenkirch

 

 

Ceny za pobyt pro klienty Merkur:

time4me - 8 dnů: 728,00 EUR

time4me - 15 dnů: 1.456,00 EUR

Možnost prodloužení pobytu: 104,00 EUR/noc (nad rámec Merkur zdravotního týdne)

 

  • Všechny uvedené ceny jsou ceny za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (vyjma lázeňské taxy), včetně uvedeného stravování a jsou platné do 31.12.2020. Změny cen jsou vyhrazeny.
  • Upozorňujeme, že požadované termíny nemusejí  být k dispozici po celý rok.
  • Aktivity uvedené v popisku pod hotely hrazeny nejsou.
  • Náklady spojené s dopravou si hradí klient sám.