Kariéra
Merkur jako zaměstnavatel

Jsme nejstarší pojišťovnou v Rakousku a od svého založení v roce 1798 v Grazu se řadíme k předním a nejinovativnějsím soukromým zdravotním pojišťovnám ve střední Evropě. Velký důraz klademe na komplexní péči o tělesné a duševní zdraví nejen našich klientů, ale staráme se také o naše zaměstnance. Našim cílem je inspirovat Vás ke zdravému a proaktivnímu životnímu stylu. 

Naberte čerstvý vítr do plachet a staňte se členem týmu Merkur!

 

NABÍDKA BENEFITŮ

Velký důraz klademe na přátelskou atmosféru na pracovišti. Kromě zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti nabízíme našim zaměstnancům atraktivní benefity z oblasti zdraví, aktivního životního stylu či možnost dalšího vzdělávání. Rádi Vám poskytneme například:

 

 

Zaměstnanecké benefity

Našim zaměstnancům nabízíme řadu oblíbených benefitů. Kromě příležitosti k osobnímu a kariernímu rozvoji si z nabídky zaměstnaneckých výhod vybere každý. Nahlédněte do následujícího přehledu: 

Flexibilní pracovní doba

5 dní zdravotního volna (sick days)

Mobilní telefon, notebook, firemní vůz (dle pracovní pozice)

 

Zaměstnanecké akce

 

Sleva na pojistné produkty Merkur

 
Mentor při nástupu nových zaměstnanců

 

Slevy na produkty našich partnerů

Týden dovolené navíc

 

Čerstvé ovoce a nápoje na pracovišti

 

Přátelská atmosféra

 

 

Aktuálně nenabízíme žádnou volnou pracovní pozici.

Těšíme se na Vás! 

Zasláním Vašeho životopisu a dalších dokumentů udělujete společnostem Merkur Versicherung Aktiengesellschaft - Merkur pojišťovna, organizační složka  a Merkur Lifestyle s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem posouzení Vaší žádosti o zaměstnání.

E-mail: office@merkur.cz

Tel: +420 220 980 955