Uklidněte svou mysl a tělo v některém z našich partnerských wellness hotelů.

 

Žijeme v hektické době, svázáni každodenními pracovními a rodinnými povinnostmi. Chybí nám čas na odpočinek a regeneraci. Pro naše klienty však přinášíme řešení!

Načerpejte každoročně zpět svou energii a nechte se hýčkat během jednoho nebo dvou zdravotních týdnů time4me dle vlastního uvážení a konkrétní nabídky v některém z našich smluvních hotelů. Odreagujte se a zpestřete si svůj život. Vyberte si sami, zda preferujete golf, lyžování, turistiku, běh nebo jízdu na horském kole, téměř vše je možné! Zdravotní týden time4me Vám přináší čas na odpočinek a zaslouženou relaxaci. Dopřejte si přestávku, cestujte a objevte sami sebe.

 

Nechte se hýčkat v nejkrásnějších hotelech!

Partnerské hotely time4me se nacházejí v nejkrásnějších oblastech střední Evropy od Alp až po Jadran. Pobyt v rámci zdravotního týdne si za speciálních cenových podmínek hradí klienti pojišťovny Merkur sami. Našim zákazníkům však nabízíme mnohem víc. Během čerpání zdravotního týdne ve vybraném smluvním hotelu můžete zcela zdarma využít několik wellness procedur. Konkrétní rozsah služeb hrazených v rámci týdne zdraví závisí na délce pobytu a smluvním wellness hotelu, který si zvolíte.

Výhody zdravotního týdne time4me 

  • oddech od každodenních starostí v uvolněné atmosféře
  • top hotely s nabídkou pro všechny - relax, sport, zábava, životní styl, rodina
  • fantastická místa a zajímavé lokace - moře, hory, termály, vinice 
  • speciální ceny za pobyt v rámci time4me pro klienty Merkur
  • možnost čerpat zdravotní týden time4me každý rok
  • zdarma vybrané procedury a služby time4me
 

Vaše časté
dotazy:

Co je podstatou zdravotního týdne time4me?

Zdravotní týden time4me doplňuje soukromé zdravotní pojištění Novum zdraví. Každý rok můžete načerpat svou energii a nechat se hýčkat v některém z našich luxusních partnerských hotelů. V rámci zdravotního týdne za Vás převezmeme náklady sjednaných procedur, jako jsou např. masáže, peeling, sportovní aktivity a jiné. Náklady na pobyt si za speciálních cenových podmínek hradí klienti pojišťovny Merkur sami.

Za jakých podmínek lze čerpat zdravotní týden time4me?

Zdravotní týden time4me je součástí soukromého zdravotního pojištění Novum zdraví. Dle sjednaného tarifu Vám v jednom kalendářním roce umožníme odprostit se od každodenních starostí. Čerpejte jeden nebo dva zdravotní týdny dle vlastního výběru u našich smluvních wellness hotelových partnerů. Náklady za sjednané procedury dle konkrétní nabídky Vámi zvoleného partnerského zařízení za Vás převezme Merkur. Pobyt si za speciálních cenových podmínek hradí klienti pojišťovny Merkur sami.

Jak lze o zdravotní týden time4me požádat?

V rámci sjednaného pojistného tarifu lze o zdravotní týden time4me požádat prostřednictvím vyplněného on-line formuláře umístěného na internetových stránkách www.merkur.cz v sekci „Formuláře/Preventivní programy“, odesláním e-mailu na adresu time4me@merkur.cz nebo telefonicky na čísle +420 220 980 955. Jakmile bude Vaše žádost kladně vyřízena, obdržíte od nás veškeré podklady včetně instrukcí a osobního kódu pro Vašeho pobytu. Seznam našich smluvních wellness hotelů je k dispozici na www.merkur.cz.