Naše nabídka zdravotně preventivních programů fit4life je pestrá jako Váš život.

 

Komplexní zdravotně preventivní programy Merkur fit4life jsou přesně ušité na míru Vašim potřebám. Cílem je proaktivní změna životního stylu směrem k uvědomělému způsobu života. Udržujte si pevné zdraví a předcházejte nemocem. Naše zdravotně preventivní programy fit4life nejsou omezeny věkem a z nabídky si vybere každý.

Vyberte si jednou za dva roky svůj zdravotně preventivní program fit4life. Čerpejte možnosti, které přispívají k udržení zdraví a zlepšení Vašeho fyzického výkonu. Milovníci odpočinku mohou využít exkluzivní pobyty u našich špičkových hotelových partnerů v rámci programu fit4life Relax nebo fit4life Body. Ti z Vás, kteří preferují sportovní aktivity, si zvolí svůj individuální tréninkový program fit4life Fitness v některém ze smluvních fitness center.

 

Vaše časté
dotazy:

Co je podstatou zdravotně preventivního programu fit4life?

Celostní zdravotně preventivní program fit4life je přesně ušitý na míru potřebám našich klientů. Cílem je proaktivní změna životního stylu směrem k uvědomělému způsobu života. Udržujte si pevné zdraví a předcházejte nemocem.

Za jakých podmínek lze sjednat zdravotně preventivní program fit4life?

Zdravotně preventivní program fit4life lze sjednat doplňkově k již uzavřenému soukromému zdravotnímu pojištění Novum zdraví. Tento zdravotně preventivní program lze čerpat jednou za dva roky formou několikadenního exkluzivního pobytu u našich smluvních hotelových partnerů. Pro sportovní nadšence přinášíme několikaměsíční individuální trénink ve vybraných fitness centrech. Zdravotně preventivní program fit4life lze sjednat pouze pro dospělé.

Jak lze o čerpání zdravotně preventivního programu fit4life požádat?

V rámci sjednaného pojistného tarifu lze o čerpání zdravotně preventivního program fit4life požádat prostřednictvím vyplněného on-line formuláře umístěného na internetových stránkách www.merkur.cz v sekci „Formuláře/Preventivní programy“, odesláním e-mailu na adresu fit4life@merkur.cz nebo nebo telefonicky na čísle +420 220 980 955. Jakmile bude Vaše žádost kladně vyřízena, obdržíte od nás veškeré podklady včetně instrukcí a osobního kódu pro rezervaci vybraného programu. Seznam našich partnerských zařízení je k dispozici na www.merkur.cz.