Aktivní prevence s unikátními programy fit4life & time4me

 

Soukromé zdravotního pojištění Novum Vám přináší rozsáhlou nabídku doplňkových preventivních programů. Na komplexní péči o Vaše tělesné a duševní zdraví klademe velký důraz. Snahou pojišťovny Merkur je inspirovat Vás ke zdravému a proaktivnímu životnímu stylu.

Ve zdravém těle zdravý duch!
Nejlepší prevence s programy fit4life & time4me

Informace ke zdravotně preventivnímu programu fit4life:
Zdravotně preventivní program fit4life je ušitý na míru Vašim individuálním požadavkům. Cílem pojišťovny Merkur je inspirovat Vás k proaktivnímu životnímu stylu. Přistupujte ke svému zdraví aktivně, zodpovědně a předcházejte nemocem.

Informace ke zdravotnímu týdnu time4me:
Každý rok si dopřejte čas na načerpání energie a odpočinek od každodenního shonu. Zdravotní týden time4me Vám umožní odreagovat se, dosáhnout vnitřní pohody a uvolnění myšlenek.

Vybere si každý:
Nabízíme Vám pestrou škálu zdravotně preventivních programů, které jsou dostupné všem věkovým kategoriím. Vyberte si relaxační pobyt či volnočasovou aktivitu dle Vašich individuálních přání a potřeb.

Partnerská zařízení:
Spektrum služeb našich partnerských zařízení je velmi rozsáhlé. Nechejte se hýčkat v některém ze špičkových wellness hotelů, objednejte se na masáž nebo protáhněte své tělo v partnerských fitness centrech.