Protože Váš domov potřebuje bezpečný základ.

 • Nejkrásnějším místem na světe je Váš domov. Stačí však chvilka nepozornosti a nečekaná událost může překazit všechny plány. Proto je důležité zajistit se před všemi riziky. S komplexním pojištěním majetku Merkur buďte připraveni a získejte od nás potřebné finanční prostředky pro případ, že se Vám něco nenadálého přihodí.

 
 • DomácnostKomplexní ochrana zařízení Vašeho domova

  Pro pocit bezpečí a zázemí při provozu Vaší domácnosti.

  DomácnostPro pocit bezpečí a zázemí.S pojištěním domácnosti Merkur si již nemusíte dělat starosti o zařízení Vašeho domova.

  Nejkrásnějším místem na světě je náš domov. V něm má každý prostor pro své nápady, radosti a pocit bezpečí. Abychom se doma cítili stále dobře, je třeba zajistit se před nečekanými událostmi.  Buďte připraveni a získejte od nás náhradu škody, ať už se jedná o požár či poškození věcí přírodní živly.

 • Dům a bytIdeální řešení pro Vaši vysněnou nemovitost

  Pojištění hlavní nemovitosti se všemi stavebními součástmi včetně vedlejších budov.

  Dům a bytJistota pro Váš domov i vedlejší objekty.S majetkovým pojištěním Dům a byt si již nemusíte dělat starosti s následky nečekaných událostí.

  Nejkrásnější domov je ten, kde starosti zůstávají přede dveřmi. Stačí však chvilka nepozornosti a nečekaná událost může překazit všechny plány. Proto je důležité zajistit Váš domov před všemi riziky. Chraňte se před nebezpečím jako je požár, prasklé vodovodní potrubí, škoda způsobená padajícím stromem a dalšími pohromami. Učinte ze svého domova bezstarostnou oázu klidu.

Jsme vždy tam, kde nás právě potřebujete.

Jak nás můžete kontaktovat?Kontaktujte nás

 • Sjednejte si schůzku

  Hledám vhodné pojištění a preferuji osobní poradenství.

 • Zavoláme Vám zpět

  Své dotazy nebo požadavky chci vyřešit telefonicky.

 • Napište nám

  Mám otázku nebo potřebuji zaslat dokumenty.

 

Vaše časté
dotazy:

Co je předmětem pojištění domácnosti?

Pojištění domácnosti chrání veškeré věci (tj. zařízení a vybavení) uvnitř Vaší domácnosti, sloužící k jejímu provozu. Pojistit lze proti požáru, vichřici, vodovodní škodě, rozbití skla a krádeži vloupáním. V rámci pojištění domácnosti lze volitelně připojistit pojištění odpovědnosti za škodu na věci či újmu na zdraví.

Co je předmětem pojištění budov?

Pojištění budov chrání Vaši nemovitost (tj. rodinný dům a byt) se všemi stavebními součástmi. V rámci zvoleného tarifu lze pojistit proti požáru, vichřici a vodovodní škodě, a dále volitelně proti rozbití skla a pojištění odpovědnosti vyplývající z vlastnictví budovy.

Co znamená pojištění na novou cenu věci?

Pojištění na novou cenu kryje přiměřené náklady na obnovu, případně znovupořízení stejných nebo srovnatelných nových věcí.

Na jakou pojistnou hodnotu jsou pojištěny cennosti a věci zvláštní hodnoty?

V případě krádeže vloupáním týkající se peněz v hotovosti a vkladních knížek je poskytnuto pojistné plnění až do výše 20.000 Kč (u cenností nacházejících se mimo trezor max. 6.000 Kč) dle zvoleného tarifu. U věcí zvláštní hodnoty jako jsou klenoty, drahé kameny a sbírky je poskytnuto pojistné plnění až do výše 160.000 Kč (u věcí nacházejících se mimo trezor max. 50.000 Kč) v rámci zvoleného tarifu. V případě krádeže Vám poskytneme pojistné plnění až do výše 20.000 Kč.