Uklidněte svou mysl a tělo.

 

Žijeme v hektické době, svázáni každodenními pracovními a rodinnými povinnostmi. Chybí nám čas na odpočinek a regeneraci. Pro klienty soukromé zdravotní pojišťovny Merkur však přinášíme řešení! Načerpejte každoročně zpět svou energii a nechejte se hýčkat během jednoho nebo dvou zdravotních týdnů time4me v některém z našich luxusních partnerských hotelů.

Prostě dělejte to, co chcete!

Odreagujte se a zpestřete si svůj život. Golf, lyžování, turistika, běh nebo jízda na horském kole, téměř vše je možné! Zdravotní týden time4me Vám přináší čas na odpočinek a zaslouženou relaxaci. Dopřejte si přestávku, cestujte a objevte sami sebe.

 

Nechte se hýčkat v nejkrásnějších hotelech

Partnerské hotely time4me se nacházejí v nejkrásnějších oblastech střední Evropy - od Alp až po chorvatskou jadranskou pláž. Zdravotní týden time4me nabízí ještě více: Hýčkejte své tělo a mysl speciálními procedurami a prevencí jako je peeling, masáž nebo osobní trénink.  

Výhody zdravotního týdne time4me 

  • čerpání zdravotního týdne každý rok
  • 6-9 procedur v rámci zdravotního týdne zdarma 
  • oddech od každodenních starostí v uvolněné atmosféře
  • nejlepší hotely s nabídkou pro všechny - design, životní styl, zábava, rodina, sport atd.
  • fantastická místa a zajímavé lokace - moře, alpy, lázně 
  • garance nejlepších cen pro klienty Merkur
 

Vaše časté
dotazy:

Co je podstatou zdravotního týdne time4me?

Zdravotní týden time4me doplňuje soukromé zdravotní pojištění Novum zdraví. Každý rok můžete načerpat svou energii a nechat se hýčkat v některém z našich luxusních partnerských hotelů. V rámci zdravotního týdne za Vás převezmeme náklady sjednaných procedur, jako jsou např. masáže, peeling, sportovní aktivity a jiné. Náklady na pobyt si za speciálních cenových podmínek hradí klienti pojišťovny Merkur sami.

Za jakých podmínek lze čerpat zdravotní týden time4me?

Zdravotní týden time4me je součástí soukromého zdravotního pojištění Novum zdraví. Dle sjednaného tarifu Vám každý rok umožníme odprostit se od každodenních starostí. Čerpejte jeden nebo dva zdravotní týdny dle vlastního výběru u našich smluvních wellness hotelových partnerů. Náklady za sjednané procedury za Vás převezme Merkur. Pobyt si za speciálních cenových podmínek hradí klienti pojišťovny Merkur sami.

Jak lze o zdravotní týden time4me požádat?

V rámci sjednaného pojistného tarifu lze o zdravotní týden time4me požádat prostřednictvím vyplněného on-line formuláře umístěného na internetových stránkách www.merkur.cz v sekci „Formuláře/Preventivní programy“, odesláním e-mailu na adresu time4me@merkur.cz nebo telefonicky na čísle +420 220 980 955. Jakmile bude Vaše žádost kladně vyřízena, obdržíte od nás veškeré podklady včetně instrukcí a osobního kódu pro Vašeho pobytu. Seznam našich smluvních wellness hotelů je k dispozici na www.merkur.cz.