Hotel Monte Mulini
Rovinj

Monte Mulini se nachází na pobřeží v blízkosti městečka Rovinj. Hotel je vybaven moderním designovým nábytkem. Lustry z muránského skla, křišťál Swarovski, porcelán Hering, sofa značky Pierre Frey a zrcadla Christopher Guy představují pouze část designérské kolekce, která byla vytvořena speciálně pro hotel Monte Mulini. Pokoje a suity jsou zařízeny s citem pro detail. Mají dechberoucí výhled na křišťálově čisté moře a na Staré město v Rovinji.

 

Cílová skupina: Hosté hledající klid a odpočinek

Stravování: Snídaně

Aktivity: Cyklistika, běh a chůze, pláž a moře

 

 

A. Smareglia 3, 52210, Rovinj, Chorvatsko
Tel.: +385 52 800 250
Web: https://www.maistra.com/hotel-monte-mulini-rovinj

 

Ceny za pobyt pro klienty Merkur:

Slevy 20% z aktuální hotelové ceny (bez ohledu na sezónu)

time4me - 8 dnů včetně snídaně

time4me - 15 dnů včetně snídaně

 

Děti:

 

  • Dětské ceny jsou platné pouze pro spolu-pojištěné děti v rámci čerpání zdravotního týdne time4me oprávněnou dospělou osobou.
  • Nárok na procedury v rámci zdravotního týdne time4me nemají děti, resp. nárok nevzniká v případě zaplacení dětského pojistného.
  • Všechny uvedené ceny jsou ceny za osobu ve dvoulůžkovém pokoji (vyjma lázeňské taxy), včetně uvedeného stravování a jsou platné do 31.12.2020. Změny cen jsou vyhrazeny.
  • Upozorňujeme, že požadované termíny nemusejí  být k dispozici po celý rok.Aktivity uvedené v popisku pod hotely hrazeny nejsou.
  • Náklady spojené s dopravou si hradí klient sám.