Merkur letní hokejový kemp 2017

S Merkurem za hokejem! Letošní ročník Merkur letního hokejového kempu 2017 jsme pořádali poslední červencový týden ve spolupráci s obchodním partnerem a úspěšným hokejovým brankářem Martinem Altrichterem. Tréninky dětí z České republiky a z Rakouska probíhaly v nově vybudované zimní hale nesoucí název Merkur Ice Arena v Říčanech u Prahy. Zaměřili jsme se na individuální přípravu mladých hráčů i gólmanů a na zvýšení jejich tělesné kondice. Chlapci a děvčata ročníků 2003 – 2010 se zdokonalili v technice bruslení a přihrávek, vedení kotouče, ve střelbě a v orientaci na ledě během hry.

Co na děti čekalo?

Každý den jsme poctivě trénovali na ledě a věnovali se také nezbytné suché přípravě. Zaměřili jsme se na všestranné pohybové schopnosti a dovednosti dětí. Kromě skupinových tréninků a tréninků pro brankáře jsme pro mladé sportovce připravili doplňkový program, strečink a zábavnou formou jsme otestovali jejich aktuální fyzickou výkonnost. Děti si rovněž užily regeneraci, návštěvu bazénu a volnočasové aktivity. Samozřejmostí byla přitomnost profi trenérů, kvalifikovaný realizační tým a odborný dozor mimo tréninkové jednotky.

Největším překvapením pro děti byla návštěva hokejových hvězd NHL Michaela Frolíka, Tomáše Hertla a Petra Mrázka. Malí sportovci měli možnost pořídit si s hráči na památku fotografii, nechat si podepsat dres a rovněž si od profesionálů na slovo vzatých vyslechnout cenné rady týkající se tréninku a disciplíny.

Na závěr kempu děti obdržely jako dárek hokejový dres a sportovní vak s logem Merkur, funkční tričko a vyhodnocení své tělesné kompozice.

Již nyní se připravujeme na další ročník Merkur hokejového kempu a těšíme se na Vaše ratolesti!