Filozofie
pojišťovny Merkur

Prevence před léčbou

Pojišťovna Merkur Versicherung AG upevňuje postavení na trhu již více než 220 let svým zaměřením na prevenci a zdravý životní styl.

Snažíme se předcházet nahodilým událostem a inspirovat naše klienty k proaktivnímu způsobu života. Jako jedna z předních soukromých zdravotních pojišťoven vnímáme zázrak jménem člověk komplexně s přihlédnutím k individuálním potřebám každého jedince.

Společně na cestě ke zdravé budoucnosti

Jsme kvalitními partnery pro naše klienty, kterým není lhostejné jejich zdraví. Nabízíme inovativní produkty a zdravotní programy zaměřené na preventivní péči. Přistupujte ke svému zdraví zodpovědně a předcházejte nemocem. Rádi Vás budeme doprovázet.

Naše hodnoty a zásady

 • O nás

  Pojišťovna Merkur Versicherung AG je nejstarší pojišťovnou v Rakousku a od svého založení v roce 1798 v Grazu je jednou z předních soukromých zdravotních pojišťoven ve střední Evropě. Naše dceřiné společnosti naleznete rovněž ve Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a nově také v České republice.

 • Naše produkty

  Dlouhodobý a kvalitní vývoj společnosti charakterizuje rovněž naše produkty, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám klientů. Naší specializací je především oblast soukromého zdravotního pojištění. Jsme průkopníky v propojení pojištění a prevence.

 • Naši klienti

  Naší cílovou skupinou jsou lidé všech věkových kategorií, kteří si cení svého zdraví. Zdravý životní styl a prevence se prolíná do preventivních programů, jež jsme pro naše klienty připravili. Nezapomínáme ani na naše nejmladší zákazníky a v létě pořádáme dětské sportovní kempy.

 • Vnímání klienta

  Považujeme za důležité vnímat přání a pochopit potřeby našich klientů. Požadavky zákazníků řešíme rychle a kompetentně. Respekt a vzájemná důvěra jsou důležitým kritériem dlouhodobého partnerství.

 • Naši zaměstnanci

  Kvalitní lidé a jejich práce významně ovlivňují náš obchodní úspěch. Klademe důraz na osobní rozvoj našich zaměstnanců, vzájemný dialog a podporu jejich zdravého životního stylu.

 • Naše zodpovědnost

  Přebíráme zodpovědnost za rizika našich klientů, pro které jsme solventními partnery. Ve veřejném sektoru patříme ke spoluautorům témat prevence a zdravého životního stylu. Přispíváme na charitativní akce a pomáháme potřebným.