Řešení pro všechny aktivní jedince, kteří milují pohyb.

 
 • Naprosto bezpečněBez obav ze zranění

  Věnujte se skutečně důležitým věcem a starosti s případnými následky úrazu přenechejte nám.

  Naprosto bezpečněBez obav ze zraněníVěnujte se skutečně důležitým věcem. My zmírníme následky případných úrazů.

  Úrazy se mohou přihodit každému z nás a znamenají nepříjemný zásah do života. S úrazovým pojištěním Merkur nabízíme řešení pro všechny aktivní jedince, kteří milují pohyb a chtějí si ponechat čistou hlavu bez starostí o poškozené zdraví.

Jsme vždy tam, kde nás právě potřebujete.

Jak nás můžete kontaktovat?Kontaktujte nás

 • Sjednejte si schůzku

  Hledám vhodné pojištění a preferuji osobní poradenství.

 • Zavoláme Vám zpět

  Své dotazy nebo požadavky chci vyřešit telefonicky.

 • Napište nám

  Mám otázku nebo potřebuji zaslat dokumenty.

 

Vaše časté
dotazy:

Kdy se jedná o úraz?

O úraz se jedná , pokud poškozený utrpí nedobrovolně škody na zdraví následkem úrazu. Úrazem se rovněž rozumí utonutí, popálení, opaření, působení úderu bleskem či elektrickým proudem, vdechnutí plynů, požití jedovatých látek, vykloubení končetin, natržení a ruptura svalů, šlach a vazů, poranění menisku. Za úraz se považují také následky bodnutí a kousnutí hmyzem, uštknutí hadem, otravy potravinami, polknutí předmětů dítětem, úraz v důsledku srdečního infarktu nebo cévní mozkové příhody (mrtvice), následky dětské obrny, klíšťové encefalitidy, škody na zdraví způsobené rentgenovým zářením a nechtěným pozřením látky, která není určena ke konzumaci.

V jakém rozsahu lze úrazového pojištění sjednat?

Rozsah pojistné ochrany si zvolíte při uzavření pojistné smlouvy. Pojistné plnění poskytujeme v případě trvalé invalidity následkem úrazu až do výše 100% ze sjednané pojistné částky a za smrt úrazem (při dopravní nehodě dvojnásobné pojistné plnění). Zdarma Vám navíc vyplatíme příspěvek na domácí poúrazovou zdravotní péči prováděnou odbornými subjekty a na psychoterapeutické poradenství po úrazu. Lze sjednat denní dávku při pobytu ve zdravotnickém zařízení následkem úrazu a denní dávku při léčení úrazu již od 1. dne pracovní neschopnosti.

Platí pojistná ochrana také v zahraničí?

Ano, s úrazovým pojištěním Merkur získáváte pojistnou ochranu na území celého světa.

Kdy pojištění zaniká?

Pojištění zaniká dovršením věku 70 let.