Získejte exkluzivní výhody:

Staňte se členem nového bonusového programu Merkur!

Apple Store Google play

SLUŽBY

Atraktivní slevy v našich exkluzivních spolupracujících hotelech v Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku, Srbsku a České republice.

NABÍDKA

Slevy a speciální nabídky od našich obchodních partnerů z oblasti sportu, zdraví, životního stylu a zdravé výživy.

JE TO TAK JEDNODUCHÉ.

Nainstalujte si Merkur aplikaci, zaregistrujte se a jednoduše čerpejte!

Stáhněte si aplikaci podle operačního systému Vašeho mobilního telefonu. Při registraci postupujte dle pokynů na displeji telefonu. Zadejte své identifikační číslo, které jste od pojišťovny Merkur obdrželi společně s pojistkou. Po úspěšné registraci prokažte své členství u vybraného obchodního partnera. Čerpejte atraktivní nabídky, slevy a výhody.

Apple Store Google play

Merkur Bonusový program

Kdo má na slevu nárok a jak členství funguje?

Každý zákazník, který si sjedná pojištění u Merkur Versicherung AG, se stává členem našeho bonusového programu Merkur. Výhody můžete čerpat dle vlastního uvážení u vybraných obchodních partnerů z řad hotelů, wellness zařízení, sportovních obchodů, poskytovatelů volnočasových aktivit či odborníků na výživové poradenství. Stačí se prokázat registrací v mobilní aplikaci Merkur a bude Vám poskytnuta určitá sleva na nákup nebo objednanou službu.

Tato dodatečná nabídka pro klienty pojišťovny Merkur obsahuje krátké a přehledné informace o výhodách bonusového programu Merkur. Konkrétní benefity při objednávce produktů a /nebo služeb naleznete u jednotlivých spolupracujících partnerů skupiny Merkur. Podmínky užívání Merkur App jsou našim klientům k dispozici po stažení této bezplatné aplikace.