Merkur dětské kempy Letní prázdniny se sportovními aktivitami, zábavou a profi trenéry!

Merkur dětské sportovní kempy nabízejí letní vyžití pro děti od 6 do 14 let. Vaše ratolesti si tak mohou v době prázdnin užít nejen spoustu zábavy a dobrodružství, ale také nové sportovní aktivity. Kempy pro léto 2019 aktuálně připravujeme. Více info již brzy.

Společně objevujeme nové sporty a podporujeme talenty!

Postřehy malých sportovců:

  • Maximilian, 13 let

    Trenéři nám dali skutečně zabrat! Hodně jsem se naučil na ledě i během suché přípravy.

  • Paul, 13 let

    Hokejové tréninky byly náročné! Ale užil jsem si taky hodně legrace. Trenéři byli cool.

  • Klara, 12 let

    Sportovní kemp byl naprosto skvělý. Líbila se mi hlavně gymnastika a florbal!

Hokejový kemp 2019 V Říčanech se rodí hokejové legendy!

Ve spolupráci s bývalým extraligovým hokejovým gólmanem Martinem Altrichterem budeme pořádat již třetí ročník letního hokejového kempu Merkur 2019. Opět se zaměříme na individuální přípravu mladých hráčů i gólmanů a na zvýšení jejich tělesné kondice pro novou hokejovou sezónu. Chlapci a děvčata ročníku 2005 – 2012 se zdokonalí v technice bruslení a přihrávek, vedení kotouče, ve střelbě a v orientaci na ledě během hry.

Příměstský sportovní kemp 2019 "Objev svůj talent"

Hledáte vhodnou zábavu pro své děti během prázdnin? Přemýšlíte, ve kterém sportu by Vaše ratolesti mohly vynikat? Neváhejte a přihlaste své děti na sportovní kemp rakouské pojišťovny Merkur. Ve spolupráci s profesionálním týmem ze společnosti Sportjoy aktuálně připravujeme pestrý program plný sportovních aktivit, zábavy a her. Děti si vyzkouší mnoho tradičních i netradičních sportů a možná objeví svůj talent, či zálibu v některém z nich.

Lokace
Praha