Merkur dětské kempy Letní prázdniny se sportovními aktivitami, zábavou a profi trenéry!

Merkur dětské sportovní kempy nabízejí letní vyžití pro děti od 6 do 14 let. Vaše ratolesti si tak mohou v době prázdnin užít nejen spoustu zábavy a dobrodružství, ale také nové sportovní aktivity. Kempy pro léto 2020 aktuálně připravujeme. Více info již brzy.

Společně objevujeme nové sporty a podporujeme talenty!

Postřehy malých sportovců:

  • Maximilian, 13 let

    Trenéři nám dali skutečně zabrat! Hodně jsem se naučil na ledě i během suché přípravy.

  • Paul, 13 let

    Hokejové tréninky byly náročné! Ale užil jsem si taky hodně legrace. Trenéři byli cool.

  • Klara, 12 let

    Sportovní kemp byl naprosto skvělý. Líbila se mi hlavně gymnastika a florbal!

Hokejový kemp 2019 V Říčanech se rodí hokejové legendy!

 

Merkur letní kemp na ledě zocelil desítky malých sportovců.

Česko žije hokejem! Proto jsme velmi rádi podpořili již 3. ročník letního hokejového kempu pro děti v Merkur Ice Aréně v Říčanech. V letošním roce stejně jako v loňském byl díky panu Martinu Altrichterovi, bývalému extraligovému hokejovému brankáři připraven profesionální program bezmála 40 malým hokejistům. Kemp byl opět zaměřený na individuální přípravu mladých hráčů i gólmanů a na zvýšení jejich tělesné kondice pro novou hokejovou sezónu. Chlapci a děvčata ročníku 2005 – 2012 se zdokonalili v technice bruslení a přihrávek, vedení kotouče, ve střelbě a v orientaci na ledě během hry.

Příměstský sportovní kemp 2019 "Objev svůj talent"

Merkur sportovní příměstský kemp byl plný zážitků.

Poslední prázdninový týden uspořádala společnost Merkur Lifestyle ve spolupráci se zkušenými a profesionálními trenéry ze Sportjoy  již 2. ročník sportovního příměstského kempu „Objev svůj talent“, kde si malí sportovci mohli vyzkoušet své sportovní dovednosti a najít tak vášeň pro celý život.

Lokace
Praha