Revoluční krosová motorka KALK sice chrání životní prostředí a šetří uši, ale rozhodně nešetří výdrž a svaly jezdce.

Trial a Enduro patří ke sportům, u kterých se zapotíte a potrénujete krevní oběh, koordinaci a sílu. S elektrickým krosovým motocyklem KALK švédského výrobce CAKE je tenhle sport konečně stejně udržitelný, jako zdravý. V téměř naprosté tichosti sviští bike přírodou, zplodiny a znečištění životního prostředí patří benzínem poháněné minulosti. Se hmotností méně než 70 kilo a výkonem zhruba 20 PS je motorka tak ovladatelná jako vysoce výkonný trialový motocykl a výkonná jako sportovní enduro. Maximální rychlost 80 km/hod. umožňuje se sportovní lehkostí zvládnout i větší vzdálenosti. A 80 km je také maximální dojezd motocyklu, postaveného na principech trvalé udržitelnosti.

Jednoduchost je trumf, který dává modelu KALK jeho lehkost. Redukovaný design motocyklu navržený zakladatelem společnosti POC-Helmet Stefanem Ytterbornem je dalším faktorem úspěchu, díky kterému je KALK tak mimořádný. Čistě vedené linie, součásti z hliníku CNC a karbonu, omezené na funkčnost, a cenami ověnčený grafický design ve všech prvcích, které tvoří značku a dává tvarům nové významy, které už nemají nic společného s prostředím benzínu a hluku upravených výfuků minulosti.

JEN TO NEJLEPŠÍ PRO NAŠI PŘÍRODU!

Technické součásti, jako jsou např. tlumiče Öhlins, byly vyvinuty speciálně pro model KALK a jsou tak tím nejlepším, co je možné na trhu dostat. Značka CAKE prosazuje trvalou udržitelnost v každém ohledu: Ke každému motocyklu KALK si můžete objednat také balíček s vhodným řešením solárního nabíjení. Dokonce i pneumatiky, tak zvané „trail savers“, jsou šetrné k půdě a rostlinám. Jízda po zadních a vyjížďky terénem nikdy nevyžadovaly tolik potu k trvalé udržitelnosti, jak tomu bude od konce roku 2018. Od toho okamžiku bude KALK, vítěz ceny ISPO-Award 2018, konečně
dostupný online.
www.ridecake.com