Na úvodní stránku
Nacházíte se: 
 

Naši partneři

Uvědomujeme si, že podpora sportovních aktivit dětí, ale zároveň i cílená pomoc druhým je důležitá. Proto jsme moc rádi, že máme možnost spojit skupinu Merkur s níže uvedenými partnery a projekty.
 
Nadační Fond TopHelp
Nadační Fond TopHelp 
 
Ve čtvrtek 21. 9. 2017 se uskutečnilo oficiální představení Nadačního fondu TopHelp v Písecké bráně. Společnost Merkur Lifestyle s.r.o., člen mezinárodní pojišťovací skupiny Merkur, se stala jedním z podporovatelů této krásné myšlenky. Hlavním cílem fondu je umožnit klientům žít co nejdéle ve svém přirozeném domácím prostředí. Založení Nadačního fondu přirozeně vyplynulo z hlavní činnosti skupiny TopHelp, což jsou komplexní služby v domácím prostředí - konkrétně domácí zdravotní péče a sociální služba osobní asistence.
Více info: Link opens in new window https://nadacnifond.tophelpplus.cz/
 
Deutsche Schule Prag
Deutsche Schule Prag 
 
Společnost Merkur Lifestyle s.r.o, člen mezinárodní skupiny Merkur, se stala partnerem Německé školy pro rok 2017/2018. Podpora zahrnuje nejen finanční plnění, ale rovněž participaci na sportovních aktivitách a akcích školy s cílem motivovat děti k pohybu i ve svém volném čase. Dne 16/09/17 se Merkur Lifestyle zúčastnila první společné akce v areálu školy, a sice oblíbeného Oktoberfestu. Děti si mohly vyzkoušet test rychlosti, rovnováhy a náš originální smoothie bike.
Více info: Link opens in new window http://www.dsp-praha.org/
 
 
Kontakty Zákaznická linka
+420 220 980 955
office@merkur.cz
 
 
Servis-Point
 
Získaná ocenění:AAA 2016
 
 
Red Dot